2016/17

Wycieczka na farmę „Cztery Pory Roku”: 23.06.

Piknik rodzinny: 7.06.

Spartakiada Przedszkolaka 2.06.

Dzień dziecka (grupa pomarańczowa): 1.06.

Dzień Mamy i Taty (grupa czerwona): 25.05.

Dzień Mamy i Taty (grupa pomarańczowa): 25.05.

Dzień Mamy i Taty (grupa żółta): 24.05.

Wycieczka na pocztę (grupa czerwona): 24.05.

Wycieczka do OSP Wesoła (grupa czerwona i niebieska): 19.05.

Spotkanie z Panią Naczelnik z Urzędu Pocztowego w Wesołej: 18.05.

Ukwiecanie ogrodu przedszkolnego: 17.05.

Wycieczka do OSP Wesoła (grupa pomarańczowa): 15.05.

Zajęcia z cyklu „Każdy z nas jest wyjątkowy” (grupa czerwona): 11.05.

Spotkanie z autorką książek B. Ciemską (grupa niebieska i czerwona): 10.05.

Przegląd teatralny (występ grupy zielonej): 28.04.

Dzień Marchewki (grupa żółta): 26.04.

Dzień Ziemi: 21.04.

Spotkanie z Pielęgniarką: 19.04.

Zakładanie ogródka (grupa zielona): 11.04.

Wycieczka do biblioteki (grupa pomarańczowa): 7.04.

Sałatka owocowa (grupa czerwona): 7.04.

Warsztaty wielkanocne z rodzicami (grupa zielona): 5.04

Spotkanie ze stomatologiem http://www.przedszkole259.pl/wp-admin/post.php?post=5289&action=edit(grupa pomarańczowa): 4.04.

Warsztaty wielkanocne z rodzicami (grupa czerwona): 3.04.

Zajęcia adaptacyjne: 1.04.

Piknik wojskowy (grupa zielona): 31.03.

Zakładanie ogródka (grupa żółta): 29.03.

Zajęcie otwarte dla rodziców (grupa niebieska): 29.03.

Spacer do ogródków działkowych (grupa pomarańczowa): 28.03

Spotkanie ze stomatologiem (grupa żółta): 28.03.

Spotkanie ze stomatologiem (grupa czerwona i niebieska): 28.03.

Sałatka owocowa (grupa zielona): 27.03

Międzynarodowy dzień teatru (grupa pomarańczowa): 27.03.

Międzynarodowy dzień teatru (grupa niebieska): 27.03.

Konkurs recytatorski „Wiosna w poezji dziecięcej”:  24.03.

Konkurs recytatorski „Warszawa da się lubić”, 23.03.

Doświadczenia z wodą (grupa zielona): 22.03

Mamo, tato, wolę wodę (grupa pomarańczowa): 22.03.

Dzień wody: 22.03.

Powitanie Wiosny: 21.03.

Warsztaty z cyklu „Podróże po Azji-Mongolia” (grupa niebieska): 17.03.

Prezentacja o Mongolii: 17.03.

Wizyta u stomatologa (grupa zielona): 14.03

Spacer po okolicy: poszukiwanie oznak wiosny (grupa czerwona i pomarańczowa): 14.03.

Ogródek na parapecie (grupa pomarańczowa): 13.03.

Wycieczka do Biblioteki Publicznej (grupa zielona): 10.03.

Spotkanie z B. Ciemską, autorką książek dla dzieci: 8.03.

Poczytaj mi mamo (grupa żółta): 6.03.

Zajęcie otwarte w grupie pomarańczowej: 1.03.

Koncert „Małej Orkiestry Dni Naszych”: 27.02.

Zajęcia sportowe w SP nr 174: 22.02.

Dzisiaj czyta mój tata (grupa zielona): 22.02.

Dzień kota (grupa niebieska): 17.02.

Walentynki (grupa zielona): 14.02.

Prezentacja multimedialna „Dokarmianie zwierzyny leśnej”: 13.02.

Dokarmianie ptaków (grupa pomarańczowa): 13.02.

Malowanie na kartonie (grupa niebieska):

Warsztaty z cyklu „Podróże po Azji-Wietnam” (grupa czerwona i niebieska), 10.02.

Warsztaty kulinarne Sajgonki – przysmak wietnamskiej kuchni: 10.02.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa czerwona), 8.02.

Wycieczka do Teatru IMKA, 3.02.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa niebieska), 13.02.

Zajęcia z cyklu „Każdy z nas jest wyjątkowy” (grupa żółta), 6.02.

Przyjaciele Zippiego (grupa zielona), 2.02.

Dzień Pizzy (grupa niebieska), 2.02.

Warsztaty- Japonia (grupa pomarańczowa), 27.01.

Warsztaty plastyczne- Japonia (grupa niebieska i czerwona), 27.01.

Warsztaty kulinarne  „Naleśnikowe sushi”, 27.01.

Prezentacja multimedialna o Japonii, 27.01.

Zimowy spacer (grupa czerwona i zielona), 20.01.

Dzień Babci i Dziadka (grupa zielona), 23.01.

Dzień Babci i Dziadka (grupa żółta), 18.01.

Dzień Babci i Dziadka (grupa pomarańczowa), 18.01.

Dzień Babci i Dziadka (grupa niebieska), 17.01.

Jasełka dla widzów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku, 16.01.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa czerwona), 13.01.

Zimowe zabawy (grupa pomarańczowa), 12.02.

Spotkanie z p. Ciemską (grupa czerwona i niebieska), 11.01

Spotkanie z p. Ciemską (grupa pomarańczowa, żółta i zielona), 11.01.

Poczytaj mi mamo (grupa żółta), 10.01.

Zajęcie otwarte (grupa zielona), 9.01.

Jak wysłać list? Zaproszenie dla Babci i Dziadka (grupa czerwona), 11.01.

Spotkanie z pracownikiem biblioteki akademickiej, 4.01.

Żywa szopka (grupa czerwona), 3.01.

Pieczenie pierniczków (grupa czerwona), 21.12.

„Poczytaj mi mamo” (grupa żółta), 14.12.

Warsztaty bożonarodzeniowe (grupa zielona), 13.12.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa zielona), 13.12.

Spotkanie z Weterynarzem (grupa żółta i zielona), 13.12.

Spotkanie z Weterynarzem (grupa czerwona, niebieska i pomarańczowa),  13.12.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa czerwona), 12-13.12.

Warsztaty Bożonarodzeniowe (grupa żółta), 9.12.

Konkurs recytatorski „Zima wierszem malowana”, 9.12.

Półgodzinki dla rodzinki (grupa niebieska), 9.12.

Warsztaty Bożonarodzeniowe (grupa czerwona) 8.12.

Mikołajki, 6.12.

Zajęcie kulinarne (grupa niebieska), 5.12.

Warsztaty „Poznajemy przyprawy”-Indie, 30.12.

Andrzejki (grupa zielona), 30.11.

Zajęcia z Leśnikiem, 25.11.

Wycieczka do „Fabryki Bombek”, 22.11.

Wycieczka na koncert (grupa zielona), 18.11.

Warsztaty Moja Kompetentna Rodzina (grupa żółta), 17.11.

Warsztaty Moja Kompetentna Rodzina, 17.11.

Mozaiki geometryczne (grupa żółta), 15.11.

Warsztaty Moja Kompetentna Rodzina, 3.11.

Koncert Zespołu Limbos, 2.11.

Zajęcia z cyklu „Każdy z nas jest wyjątkowy”, 28.10.

Pola Nadziei (grupa żółta), 26.10.

Wycieczka do Teatru Guliwer, 25.10.

„Pola Nadziei” (sadzenie żonkili), 24.10.

Podróże po Azji-Chiny, 21.10.

Lekcja Biblioteczna (grupa zielona), 19.10.

Spotkanie Absolwentów Przedszkola, 19.10.

Koncert „Małej Orkiestry Dni Naszych”, 17.10.

Dzień Edukacji Narodowej, 14.10

Prezentacja multimedialna „Jak się nie dać grypie?” 12.10.

Dzień Uśmiechu (gr. czerwona i niebieska) 7.10.

Dzień Drzewa, 10.10.

Wycieczka do kuchni, (grupa zielona) 7.10.

Spotkanie z policją, 6.10.

Sałatka owocowa (gr. pomarańczowa), 29.09.

Wycieczka do sklepu warzywno-owocowego (grupa żółta), 29.09.

Spacer przyrodniczy (3-latki), 22.09

Dzień Przedszkolaka, 20.09.

Teatrzyk „Zapasy wiewiórki Basi”, 23.09

Pierwszy Dzień Jesieni, 22.09.

Sprzątanie świata, (3-latki) 16.09