Zajęcia dodatkowe

              Bezpłatne zajęcia dodatkowe organizowane w przedszkolu

w roku szkolnym  2019/2020

Grupa Czerwona

Język angielski    poniedziałek 9:30 – 9:45      i  środa 9:30 – 9:45     

Gimnastyka          poniedziałek 10:00 – 10:30  i  piątek 10:00 – 10:30

Rytmika                czwartek 14:30 – 15:00

Religia                  czwartek 9.50 – 10:10

Tańce                   wtorek 11.00-11.30

Grupa Niebieska

Język angielski    wtorek 9:30 – 9:45      i  czwartek 9:30 – 9:45     

Gimnastyka          poniedziałek 9:30 – 10:00  i  piątek 9:30 – 10:00

Rytmika                czwartek 12:30 – 13:00

Religia                  czwartek 10.10 – 10:30

Tańce                   czwartek 11.00-11.30

Grupa Pomarańczowa

Język angielski    poniedziałek 14.00-14.30  i  środa 14.00-14.30

Gimnastyka          poniedziałek 9:00 – 9:30  i  piątek 9:00 – 9:30

Rytmika                czwartek 14.00-14.30

Religia                  czwartek 9.30-9.50

Tańce                   środa 12.30-13.00

Grupa Żółta

Język angielski    poniedziałek 14.00-14.30  i  środa 14.00-14.30

Gimnastyka          poniedziałek 10.30-11.00  i  piątek 10.30-11.00

Rytmika                czwartek 13.00-13.30

Religia                  czwartek 11.00-11.30

Tańce                   środa 13.00-13.30

Grupa Zielona

Język angielski    poniedziałek 12.30-13.00  i  środa 12.30-13.00

Gimnastyka          poniedziałek 11.00-11.30  i  piątek 11.00-11.30

Rytmika                czwartek 13.30-14.00

Religia                  czwartek 10.30-11.00

Tańce                   środa 13.30-14.00

 

Zajęcia indywidualne

Magdalena Kraus

Katarzyna Tulin

Logopedyczne zajęcia grupowe

Magdalena Kraus        grupa czerwona

 Katarzyna Tulin         grupa niebieska

Zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli w poszczególnych grupach:

Grupa czerwona

„Muzyczne pajacyki” – Iwona Cioś-Bloch

„Dziecięca matematyka” – Elżbieta Olejnik

Grupa niebieska

„Roztańczone stópki” – Marta Kościelewska

„Kreatywne brudzenie – sensoplastyka” – Karolina Antosiewicz

Grupa pomarańczowa

„Mały konstruktor” – Katarzyna Jankowska

„W krainie tańca” – Natalia Michalska

Grupa żółta

„Cuda i wybryki w krainie plastyki” – Marta Zygadło

Grupa zielona

„Szlaczki – zygzaczki” – Jagoda Betlińska

„Sprawne ręce mam origami znam” – Ewa Ślusarz – Domżał