Witajcie w nowym roku przedszkolnym 2022 / 2023. Bardzo stęskniliśmy się za Wami a Wy? Informacje dla nowoprzyjętych dzieci 🙂 Serdecznie zapraszamy na: zajęcia adaptacyjne w dniu 30.08.2022 r. w […]

Witajcie w nowym roku przedszkolnym 2022 / 2023.

Bardzo stęskniliśmy się za Wami a Wy?

Informacje dla nowoprzyjętych dzieci 🙂

Serdecznie zapraszamy na:

• zajęcia adaptacyjne w dniu 30.08.2022 r. w godz. 10.00 – 12.00
  • swobodne zabawy w ogrodzie przedszkolnym w dniu 31.08.2022 r. w godz. 10.00 – 11.00
  • zebranie organizacyjne, które odbędzie się w okresie 05-09.09.2022 r.

WYPRAWKA

• kapcie z białą podeszwą i z zakrytymi palcami (łatwe do zakładania przez dziecko)
  • podpisany duży kocyk (160×130 lub większy)
  • podpisany worek z ubrankami na zmianę (3x majteczki, 3x skarpetki, 3x komplet ubrań tj. leginsy, bluzka z długim rękawem, bluzka z krótkim rękawem. Prosimy aby ubranka w worku były dostosowane do pory roku).

Dla chętnych rodziców:

• blok techniczny (A3) kartki białe,
  • blok techniczny (A3) kartki kolorowe,
  • blok techniczny (A4) kartki kolorowe,
  • blok techniczny (A4) kartki białe,
  • plastelina 12 kolorów,
  • klej w sztyfcie
  • chusteczki higieniczne wyciągane z pudełka,
  • mokre chusteczki,
  • ryza białego papieru do ksero,
  • ryza kolorowego papieru do ksero

Przypominamy, że w okresie trwającego zagrożenia epidemicznego Covid – 19, rodzice mają ograniczony wstęp do przedszkola. Przekazują swoje dzieci przy wejściu pracownikowi przedszkola. Jeśli dziecko jest zdrowe pracownik pomaga mu w szatni przy przebieraniu, a następnie prowadzi do wyznaczonej sali. Dzieci z objawami chorobowymi (np. katar, kaszel) zostaną odesłane do domu.

Informujemy, iż z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa oraz higieny żywienia dzieci zgodnie z zasadą wytyczenia tzw. ,,czystej drogi” według systemu HACCAP, drzwi zewnętrzne przedszkola są zamykane pomiędzy godziną 08.30 – 09.00 oraz 12.00 – 12.30. W razie spóźnienia prosimy poczekać na zakończenie wydawania posiłków. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt z sekretariatem przedszkola.

Zachęcamy do dobrowolnego wspierania przedszkola w zakresie dostarczania artykułów higienicznych: chusteczki suche, chusteczki mokre, ręczniki papierowe.

Trwa ładownia strony