Rekrutacja na rok szkolny 2023/2024


,,Informujemy, iż na stronie internetowej Biura Edukacji – TUTAJ znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2023/2024, w tym zasady, harmonogram działań i kryteria rekrutacji oraz spis potrzebnych dokumentów.

Oficjalnie przygoda z naszym przedszkolem rozpocznie się w dniu 01.09.2023 r.

W celu odpowiedniego przygotowania się zapraszamy do uczestnictwa w:

– zajęciach adaptacyjnych w dniu 31.08.2023 r. w godzinach 10.00 – 12.00 (do każdego dziecka prosimy o obecność 1 opiekuna). Będzie można poznać panie nauczycielki prowadzące grupę, zobaczyć swoje miejsce w szatni, pobawić się i uczestniczyć w zajęciach w sali oraz na placu zabaw.

Będzie to okazja to poznania społeczności przedszkolnej, uczestnictwa we wspólnych zabawach w ogrodzie, konkursach oraz innych atrakcjach,

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia

Skip to content

Trwa ładownia strony