Adres

Plac Wojska Polskiego 18,
05-075 Warszawa

Telefon

22 773 61 79

Email

kliknij tutaj aby wysłać e-mail

Godziny otwarcia

Godziny:

Poniedziałek 07:00–17:00
Wtorek 07:00–17:00
Środa 07:00–17:00
Czwartek 07:00–17:00
Piątek 07:00–17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli potrzebujecie Państwo skontaktować się z nami lub zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu możecie skorzystać z poniższego formularza

  *Pola obowiązkowe  Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych
  w związku z korzystaniem z formularza kontaktowego

  Spełniając obowiązek wynikający z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO) informujemy:

  1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedszkole nr 259 „Leśna Bajka”, ul. Plac Wojska Polskiego 18, 05-075 w Warszawie.

  2) Chcąc uzyskać szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych lub skorzystać z praw osób, których dane dotyczą w zakresie przetwarzanym przez Administratora, mogą Państwo skontaktować się z Inspektorem ochrony danych osobowych Przedszkola nr 259 „Leśna Bajka” w Warszawie. Kontakt: iod.wesola@edukompetencje.pl

  3) Przetwarzanie Państwa danych osobowych jest niezbędne w celu kontaktu z Przedszkolem nr 259 „Leśna Bajka” za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowe https://www.przedszkole259.pl/kontakt. Przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W dalszej kolejności w zależności od charakteru zapytania / sprawy, będą podejmowane dalsze działania i będą informowani Państwo o dalszych szczegółowych celach przetwarzania.

  4) Dostęp do danych podanych w formularzu kontaktowym mają tylko uprawnieni pracownicy Przedszkola i tylko w zakresie niezbędnym do realizacji obowiązków zawodowych.

  5) Dane mogą zostać powierzone do przetwarzania innym podmiotom, na zasadach określonych w art. 28 RODO.

  6) Dane Państwa będą przetwarzane przez czas niezbędny do osiągnięcia celu przetwarzania.

  7) Mają Państwo prawo dostępu do treści podanych danych osobowych i ich poprawiania za pośrednictwem Przedszkola nr 259 „Leśna Bajka” w Warszawie oraz prawo do ograniczenia przetwarzania. W przypadku braku innej przesłanki do przetwarzania niż zgoda – mają Państwo również prawo do usunięcia swoich danych osobowych. Ponadto przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania danych osobowych do organu nadzorczego, którym jest Urząd Ochrony Danych Osobowych w Warszawie w przypadku podejrzenia przetwarzania danych niezgodnie z prawem.

  8) Podanie danych osobowych, w celu możliwości kontaktu za pośrednictwem formularza jest obowiązkowe, a niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia zapytania / sprawy.

  Skip to content