Rada rodziców


Drodzy Rodzice,
Rada Rodziców reprezentuje wszystkich rodziców Przedszkola nr 259 ,,Leśna Bajka”. Członkowie Rady, wybrani w trakcie zebrań grupowych, każdego dnia współpracują z Panią Dyrektor oraz nauczycielami, by w najbardziej efektywny i najprzyjemniejszy sposób nasze dzieci spędzały codzienny czas w przedszkolu. Tegoroczny skład Rady Rodziców przedstawia się następująco:

  • Aneta Dreliszak – przewodnicząca Rady Rodziców
  • Rafał Kropiwiec – z-ca przewodniczącego Rady Rodziców
  • Milena Gajak-Ajchel – skarbnik Rady Rodziców
  • Renata Wonorska – sekretarz Rady Rodziców
  • Iwona Głuchowska – Fisz – członek Rady Rodziców

Składy Rad oddziałowych w poszczególnych grupach:

GRUPA CZERWONA:

Katarzyna Sobiczewska  [e-mail]

Magdalena Kozłowska  [e-mail]

Renata Wonorska – [e-mail]

GRUPA NIEBIESKA:

Rafał Kropiwiec – [e-mail]

Tomasz Surgiewicz –   [e-mail]

Aleksandra Gach –  [e-mail]

GRUPA POMARAŃCZOWA:

Justyna Chudek  – [e-mail]

Aneta Dreliszak  – [e-mail]

Kinga Jakubowska – [e-mail]

GRUPA ŻÓŁTA:

Milena Gajak-Ajchel  – [e-mail]

Dorota Kot – [e-mail]

Agnieszka Pocztowska – [e-mail]

GRUPA ZIELONA:

Patrycja Jarosiewicz – [e-mail]

Mariusz Szostak – [e-mail]

Iwona Głuchowska-Fisz – [e-mail]


,,W roku szkolnym 2021/2022 sugerowana składka na fundusz Rady Rodziców ustalona została na zebraniu we wrześniu 2021 r. na kwotę 300 zł od rodziny, płatną jednorazowo lub w dwóch ratach po 150 zł.  Zachęcamy Państwa do systematycznych wpłat.”

Rada Rodziców wnioskuje oraz udziela własnych opinii na temat funkcjonowania przedszkola. Podejmuje również decyzje o wydatkowaniu funduszy zebranych w ramach składek przekazanych na konto Rady. Poniżej informacja dotycząca rachunku:
Bank Spółdzielczy w Halinowie 55 8019 1010 2002 0501 1258 0001 tytuł:
imię i nazwisko dziecka oraz grupa.

Środki te w pierwszej kolejności finansują organizację wszystkich atrakcji przedszkolnych, w tym koncertów, teatrzyków oraz warsztatów. Ponadto dzięki Państwa wsparciu dzieci uczestniczą w uroczystościach okolicznościowych, jak na przykład: spotkanie ze św. Mikołajem, autorką książek edukacyjnych czy czerwcowym Pikniku Rodzinnym.
Dokładamy wszelkich starań, by przekazywane przez Państwa środki finansowe w pełni posłużyły naszym dzieciom, ich nauce, rozwojowi emocjonalnemu, jak również codziennej zabawie. Tak, by czas spędzany w przedszkolu wspominały miło i ze szczerą chęcią do niego uczęszczały. ☺
W związku z tym prosimy o regularne wpłaty na konto Rady Rodziców, w kwocie zgodnej z Państwa deklaracjami – które, o czym należy pamiętać, są tylko i wyłącznie kwotą proponowaną, pozwalającą Radzie oszacować możliwości finansowania przyszłych inicjatyw. Ostateczna i dobrowolna suma składki jest bowiem wyłącznie Państwa decyzją.
W imieniu naszym oraz naszych dzieci, serdecznie dziękujemy. ☺


Drodzy Rodzice,
trosce o Wasze poczucie komfortu związanego z opieką przedszkola nad Waszymi dziećmi, jak również naszą chęcią spełnienia Państwa oczekiwań, wynikających z prawidłowego funkcjonowania Rady Rodziców postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w przedszkolnym życiu naszych pociech. W związku z powyższym, serdecznie Was zachęcamy do wyrażania własnej opinii na temat funkcjonowania przedszkola, możliwości wydatkowania wpływających składek oraz udzielania wskazówek mających na celu poprawę funkcjonowania Rady. Nie przyjmujemy kryteriów kierowanych do nas wniosków, chętnie wsłuchamy się w każdy głos, chęć wszelkiej pomocy, jak również konstruktywny i rzeczowy sygnał negatywny.
Wszelkie sugestie i zapytania można wnosić poprzez Członków Rady lub osoby funkcyjne wchodzące w skład Rady. Kontakt e-mail do każdego z Członków Rady widnieje na tablicy ogłoszeń. Rada Rodziców obiecuje, że pochyli się nad każdym wnioskiem oraz problemem, nie pozostawiając nikogo bez odpowiedzi. W celu zapewnienia wygodnego przepływu informacji, jak również pełnej transparentności działań Rady Rodziców,
w uzgodnieniu z Panią Dyrektor, uruchamiamy własną tablicę ogłoszeń, gdzie:
• na bieżąco będziemy udzielać odpowiedzi i wyjaśnień najczęstszych problemów zgłaszanych przez rodziców,
• raz na dwa miesiące będziemy publikować zestawienie bieżących inicjatyw realizowanych i współfinansowanych przez Radę Rodziców.
Liczymy na Państwa wsparcie, zaangażowanie oraz wyrozumiałość z pracy na rzecz naszego przedszkola.

 

Z wyrazami szacunku,
Rada Rodziców

Skip to content